קצת עלינו

HOM'EL ניהול ואחזקות, הפועלת באזור תל אביב, רמת גן והסביבה, מעניקה שירותי ניהול ותחזוקת בניינים ונכסים מתוך תפיסה כי הבית שלכם והסביבה בה אתם גרים, הם הקובעים את איכות החיים שלכם ולכן יש לטפל בהם באופן הטוב, הנכון והיסודי ביותר. ערכי השירות שלנו מתווים עבורנו את הדרך וזאת על מנת שנוכל לעמוד בסטנדרט שירות גבוה, כפי שאנו מתחייבים בפני כל לקוח.

HOME'L ניהול ואחזקות

הערכים המנחים אותנו בעבודתנו

מקצוענות

אנו בעלי ניסיון בתחום ניהול בניינים ומקפידים לעבוד עם בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים, כך שכל תקלה או עניין, מקבלים פתרון מידי ומקצועי.

אמינות

כאשר אתם מפקידים את ״המפתחות״ לבניין בידיים שלנו, חשוב שתהיו רגועים ותדעו שהם בידיים טובות, לכן אצלנו ב – HOM'EL ניהול ואחזקות האמינות היא ערך העומד כנר לרגלנו.

שקיפות

חשוב לנו שתדעו מה קורה אצלכם בחשבון הבנק ובהתנהלות הבניין ולכן אנו מנפיקים אחת לרבעון דוחות ובהם נתונים על ניהול הבניין ואף מספקים על פי דרישה.

יושר

מה שאנחנו מבטיחים, הוא גם מה שקורה בפועל. לכן, כשאתם סוגרים איתנו הסכם לניהול הבניין, אתם יודעים בדיוק מה תקבלו.

בעלי החברה הינם יזמים וותיקים הפועלים מתוך הבנה כי על מנת שהלקוחות יהיו מרוצים, יש לספק שירות מהשורה הראשונה.
לכן, עומדים לרשות לקוחות החברה הן משרד פעיל המספק שירותי אדמיניסטרציה ומעניק מענה איכותי בזמן אמת והן מענה זמין 24/7 לכל שאלה, תקלה או עניין.
כמו כן, חברתנו מקפידה לעבוד רק עם בעלי מקצוע איכותיים בעלי ידע ניסיון, המוכנים לכל קריאה, בכל זמן.

השירותים שלנו

HOM'EL ניהול ואחזקות מספקים שירות הכולל ניהול שוטף של כל היבטי הבית המשותף, על פי תכנית עבודה מסודרת בדגש על נהלי עבודה תקינים, יישום ביקורות כיבוי אש, ניקיון מאגרי מים, סטנדרט טיפול בתקלות ותיעוד שוטף בהתאם לנהלים:

HOM'EL ניהול ואחזקות מספקים שירות מקצועי ומקיף מקצה לקצה, לבעלי ובעלות נכסים

אנו עובדים על פי תכנית מסודרת המביאה בחשבון את כלל צרכי הנכס ומעניקים פתרון ומענה כולל לבעלי נכס עסוקים או הנמצאים רחוק ממנו ואינם יכולים לטפל בו באופן שוטף, תוך שמירה על האינטרסים שלהם והענקת מעטפת מלאה לכלל הצרכים.
אנו פועלים בשני מישורים:

התנהלות מול השוכרים

החל מהשכרת הדירה ועד יום הפינוי

התנהלות שוטפת מול בעלי מקצוע וספקים

תיאום תיקונים, תחזוקה שוטפת, פיקוח ובקרה

HOM'EL ניהול ואחזקות מקפידים על טיפול מהיר בפניות, שקיפות מלאה, רמת ביצוע גבוהה של בעלי מקצוע ויחס אישי.